close [X]

2017 Girls' Track & Field Roster

Girls Track and Field
Name Grs Name Gr
Aleski, Elliana 9 Matthews, Grace 11
Alfery, Claire 11 Minton, Katherine 10
Armbruster, Grace 10 Morrall, Savannah 9
Asher, Josie 12 Morse, Kathleen 11
Baker, Kathryn 9 Murphy, Ellie 9
Baker, Laurell 12 Murphy, Grace 11
Barron, Caroline 10 Nguyen, Chelsea 10
Bauer, Anna 10 Nnatubeugo, Chinelo 10
Bigelow, Megan 9 O'Connor, Kasey 10
Boehm, Darci 10 Origer, Elizabeth 9
Bryans, Marisa 12 Origer, Olivia 11
Burkhardt, Minna 9 Page, Graciana 10
Cahill, Rebecca 12 Papandria, Emily 10
Cascella, Vincenza 10 Roesener, Mary 9
Cecil, Sophia 10 Roll, Janet 11
Challis, Isabelle 9 Saylor, Paige 12
Clarke, Morgan 12 Schmidt, Emily 12
Clifford, Sydney 10 Schott, Josephine 9
Corbett, Stephanie 11 Schultheis, Carlie 10
Craig, Olivia 10 Scott, Veronica 10
DeWitt, Maddison 12 Sering, Jeanne 9
Flaugher, Breelyn 10 Serrano Vallejo, Clara 10
Flaugher, Macalyn 10 Shelburn, Sophia 9
Gaskill, Kathleen 10 Shock, Lydia 9
Gerard, Elaine 9 Shover, Sarah 11
Gervasio, Abigail 12 Smith, Adair 11
Gilley, Makayla 10 Smith, Olivia 11
Gorski, Julia 9 Soller, Kathleen 11
Guerrettaz, Gretchen 9 Sonderman, Emily 9
Guerrettaz, Hayley 12 Stanley, Magdalena 10
Henke, Danielle 11 Streicher, Ashlyn 10
Hinson, Meghan 10 Viduya, Gabrielle 11
Howe, Hannah 10 Whalen, Claire 12
Irmer, Grace 9 Whitaker, Grace 9
Jahnke, Isabella 11 Wilham, Ashleigh 9
Jones, Mariah 9 Wilham, Emileigh 11
Lakin, Grace 10 Wojtowicz, Audrey 10
Lakin, Maggie 10 Workman, Valerie 10
Lawrie, Grace 11 Young, Madeline 11
Macias, Araceli 10 Zins, Shelby 11

Roncalli Unified Track and Field Team

Unified Track and Field
Athlete Name Grade
Jake Emery 12
Katie Strange 12
Anthony Stallings 12
Phillip Hanley 9
Bella Gonzalez 9
Partner Name  Grade 
Alex Kuntz 12
Brandon Sturdivant 12
Caleb Spayd 11
Ellen Schrader 10
Nicholas Luedeman 9
Student Asst. Coach Grade 
Laurell Baker 12
Madeline Brown 12
Adam Wolf 12

Today's Events

General (2)

  • Guidance - Last day for a second semester schedule change without a WP/WF
    Time: All Day
  • Lunch Mostaciolli & meatballs/ Cheeseburgers
    Time: All Day
View General Calendar

Athletics (2)

  • (F) Basketball (Boys) - Beech Grove (HOME)
    Time: 7:30 pm
  • (F) Basketball (Girls) - Greenwood (HOME)
    Time: 6:00 pm
View Athletics Calendar

Service (5)

  • OLG Extended Care
    Time: 3:30 pm
  • Making Memories Daycare and Preschool
    Time: 3:15 pm
  • St. Jude Aftercare Program
    Time: 3:15 pm
  • St. Barnabas Aftercare
    Time: 3:30 pm
  • HOPE - Joy's House
    Time: 3:30 pm
View Service Calendar

Co-curriculars (6)

  • Pro-Life Club
    Time: 3:00 pm
  • Speech Team
    Time: 3:30 pm
  • ASL Sign Language Club
    Time: 3:10 pm
  • Archery Club
    Time: 4:30 pm
  • Tabletop Game Club
    Time: 3:15 pm
  • Mock Trial Teams
    Time: 6:00 pm
View Co-curriculars Calendar

Fine Arts (0)

No events were found.

View Fine Arts Calendar